Наше опитування
Категорії розділу

Митці «Запорізького Колорита»

   


Підписатись на Запорізький Колорит по Email
Головна » Митці «Запорізького Колорита» (12)

Митці [12]

Роботи Тетяни Олексенко Тетяна Олексенко — художниця, що займається виготовленням традиційних українських прикрас з бісеру. Її роботи чудові і бездоганні, кожна з яких – досконалий витвір мистецтва. Тетяна – автор і розробник орнаментів на своїх творах. Також в доробках майстрині – писанки з бісеру.
Майстри | Переглядів: 1066 | Дата: 09.03.2015 | Коментарі (0)

Роботи Тетяни Старченко Тетяна Старченко — майстер з виготовлення прикрас в техніці бісерного ткацтва. Її роботи відомі як в Україні, так і за її межами. Майстриня долучає до творчості свою родину. Її донька, Катерина Старченко, також є автором чудових робіт з бісеру. Вони є учасниками багатьох фестивалів в різних регіонах України.
Майстри | Переглядів: 715 | Дата: 09.03.2015 | Коментарі (0)

Роботи Віктора МендюкаВіктор Мендюк — майстер-різьбяр, автор скульптур і скульптурних композицій з дерева. Займається творчістю близько 30 років. Активний учасник мистецьких заходів як в Запоріжжі, так і в Україні. Деякі масштабні роботи майстра прикрашають місця відпочинку городян в якості міської скульптури, зокрема на території Запорізького Дубу. Майстер відомий як в Запоріжжі, так і в Україні і навіть за її межами.
Майстри | Переглядів: 486 | Дата: 06.03.2015 | Коментарі (0)

Роботи Віктора Бабенко Віктор Бабенко — програміст за фахом, здійснює програми та проекти, спрямовані на підтримку міста Запоріжжя в галузях туризму, краєзнавства, розвитку місцевого патріотизму, зокрема серед дітей й молоді, та підтримки позитивного іміджу регіону.
Митець є автором «Сувенірної карти Запоріжжя», «Інвестиційної карти Запорізької області», «Туристичної інформаційної карти Запоріжжя», сувенірних поштових листівок Запоріжжя, проекту «Запоріжжя 3D», а також великої кількості міських сувенірів: магнітів, брилків тощо.
Майстри | Переглядів: 439 | Дата: 01.03.2015 | Коментарі (0)

Ляльки Людмили Позивайлової
Людмила Сергіївна Позивайлова — майстриня, що створює художні ляльки з тканини. Використовуючи авторські розробки та класичні техніки, автор виготовляє найрізноманітніші ляльки: дитячі, жартівливі, інтер'єрні, народні, які стають окрасою і розвагою як для дітей, так і для серйозних колекцій в Запоріжжі та Україні.
Майстри | Переглядів: 1054 | Дата: 29.11.2012 | Коментарі (0)

Роботи Світлани Чайки
Світлана Чайка — майстриня, що з 1984 року займається розписом по дереву, виконуючи роботи з елементами петриківського розпису гуашшю та акрилом.
Майстри | Переглядів: 1082 | Дата: 30.05.2012 | Коментарі (1)

Твір в техніці накладного різьблення Олександра Котко
Олександр Олександрович Котко — майстер-різьбяр, який працює в жанрах накладного різьблення зі застосуванням різних порід дерева без фарбування, виготовлення шкатулок, настінних панно, а також складання мініатюр і квіткових композицій в пляшках. Тепло дерева та фантазія Олександра Олександровича дозволяє створювати справжні шедеври.
Майстри | Переглядів: 1085 | Дата: 30.05.2012 | Коментарі (0)

НЗернові писанки Наталії Бабенкоаталія Бабенко — автор унікальної «зернової техніки». Непідробна краса природного матеріалу, долучення традиційної української символіки у сполученні з майстерною технікою виконання дозволяють створювати неперевершені шедеври, аналогів яким немає в жодній країні світу.
 
Наталія Бабенко також займається традиційним народним мистецтвом створення композицій з природних матеріалів, так званих «оберегів». Ця техніка дозволяє робити привабливі твори з доступної сировини, створеної самою природою. Елементи лози, кераміки, металу, дерева, каміння дозволяють зробити додатковий наголос і надати витвору особливий зміст.
Майстри | Переглядів: 1856 | Дата: 10.04.2012 | Коментарі (1)Віталій Бабенко на Запорізькому Вернісажі
Віталій Бабенко — різьбяр по дереву, митець, що постійно проводить майстер-клас з різьблення на площі Маяковського. Його твори прикрашають багато приватних колекцій, а також з допомогою «Запорізького Колориту» приймають участь у всіх виставках і фестивалях міста Запоріжжя.
Майстри | Переглядів: 1135 | Дата: 04.12.2011 | Коментарі (0)

Скляні мініатюри Івана Ліцкевича Іван Ліцкевич — єдиний майстер в Запорізькій області, що займається технікою мініатюрної скляної скульптури. Ще за радянських часів він працював на запорізькому заводі «Сувенір» як майстер-склодув, а нині є членом «Запорізького Колориту» і регулярно особисто представляє свої твори на заходах і виставках організації.
Майстри | Переглядів: 7973 | Дата: 14.10.2011 | Коментарі (0)

Робота Марини Горонович
Марина Горонович — майстриня бісероплетіння та стрічкової вишивки, учасник заходів «Запорізького Колориту» в м. Запоріжжі, гість багатьох телевізійних передач і майстер-класів.
Майстри | Переглядів: 896 | Дата: 23.09.2011 | Коментарі (0)

Прикраса Лілії Лазаревої
Лілія Лазарева — майстер бісероплетіння, автор оригінальних розробок прикрас з бісеру та натурального каміння. Майстриня також працює в оригінальній техніці вишивки бісером по шкірі.
Майстри | Переглядів: 1118 | Дата: 23.09.2011 | Коментарі (0)


Вітаємо Вас на нашій новій сторінці —
сторінці майстрів та художників Запорізького краю!

Читать по-русски

Тут ви зможете побачити фотографії майстрів народного та сучасного мистецтва, художників, їхні вироби і твори, картини, прикраси з бісеру та каміння, різьблення по дереву, розпис по дереву, народну вишивку, склопластику, сувеніри. І все це різноманіття — від творців із Громадської організації «Запорізький Колорит» — однієї з найбільших організацій митців міста Запоріжжя.

Серед тематики картин наших художників — портретний живопис, морські картини, репродукції робіт великих художників і власні розробки, краєвиди України, козацька тематика, також як і краєвиди Запоріжжя, острова Хортиця, запорізького Проспекта, Дніпрогеса, Старого міста та Соцміста.

Наші майстри є авторами неперевершених та оригінальних прикрас з бісера та каміння, українського розпису по дереву, різьблення по дереву на скіфську, козацьку, українську, запорізьку та інші тематики, а також авторами творів у техниці стрічкової вишивки, склопластики, композиції з манджурського горіха, народної української вишивки, притаманної Запорізькому козацькому краю на рушниках та сорочках. Єдиною в світі є унікальна техніка зернової писанки нашої майстрині. А також, митці нашого об'єднання йдуть в ногу з часом, розробляючи сувеніри Запоріжжя — нове обличчя нашого міста для світу. Це магнітики на холодильник та інші сувеніри, а також Сувенірний проект «Я люблю Запоріжжя» та Карта Запоріжжя, про які ви також можете дізнатись на нашому сайті.

Нижче наведено своєрідні «анкети» наших митців, завдяки яким Ви легко зможете зв'язатись з ними, замовити їхні твори, потоварищувати з ними в соціальних мережах. Підтримайте наших митців та поділіться цією сторінкою із друзями!Приветствуем Вас на нашей новой странице —
странице мастеров и художников Запорожского края!


На этой странице вы сможете увидеть фотографии мастеров народного и современного искусства, художников, их изделия и произведения, картины, украшения из бисера и камней, резьбу по дереву, роспись по дереву, народную вышивку, стеклопластику, сувениры. И все это многообразие — от творцов из Общественной организации «Запорожский Колорит» — одной из крупнейших организаций художников города Запорожье.

Среди тематики картин наших художников — портретная живопись, морские картины, репродукции работ великих художников и собственные разработки, пейзажи Украины, казацкая тематика, также как и пейзажи Запорожья, острова Хортица, запорожского Проспект, Днепрогэса, Старого города и Соцгорода.

Наши мастера являются авторами непревзойденных и оригинальных украшений из бисера и камней, украинской росписи по дереву, резьбы по дереву на скифскую, казацкую, украинского, запорожскую и другие тематики, а также авторами произведений в технике ленточной вышивки, стеклопластики, композиций из манджурського ореха, народной украинской вышивки, присущей Запорожскому казацкому краю на рушниках и рубашках. Уникальной в мире является неповторимая техника зерновой писанки нашей мастерицы. А также, художники нашей организации идут в ногу со временем, разрабатывая сувениры Запорожья — новое лицо нашего города для мира. Это магнитики на холодильник и другие сувениры, а ещё Сувенирный проект «Я люблю Запорожье» и Карта Запорожья, о которых вы также можете узнать на нашем сайте.

Выше приведены своеобразные «анкеты» наших художников, благодаря которым Вы легко сможете связаться с ними, заказать их произведения, подружиться с ними в социальных сетях. Поддержите наших художников и поделитесь этой страницей с друзьями!


Твіттер-стрічка
Фото місяця
Друзі Запорізького Колорита
Дивіться докладніше про наших друзів тут
vkurse.zp.ua

Громадська Організація «Асамблея діячів культури Запоріжжя»

Всеукраїнська федерація «Спас»

ГО «Я люблю Запоріжжя»

Етномузичний клуб «БарабанЗА»

ГО «Центр Мистецтв «АРТ-Простір»
Вуличний університет лицарів культури («ВУЛИК»)
Фестиваль «Запорізька Книжкова Толока»


Запорізький Обласний методичний центр культури і мистецтва


Ретро Запорожье

Наша кнопка
Якщо у вас є ресурс про мистецтво, громадську діяльність, Запоріжжя або ми просто вам сподобались - розмістіть на своїй сторінці одну з наших кнопок.

Запорізький КолоритДивитися інші наші кнопки
Кнопки рейтингівЗапорожье. Городской портал.


Панель користувача
Сьогодні Четвер,
21.02.2019

Ви увійшли як Гість Гість
(група "Гості")Вхід | Реєстрація
Запорожский Колорит - сайт об организации художников и мастеров Запорожья, о благотворительной и общественной деятельности мастеров и художников, их участии в жизни и в культуре Запорожья, о выставках, мастер-классах, занятиях с детьми с любовью к Запорожью и к Украине.
Сайт не ставит целью увеличить прибыль либо какие-угодно другие коммерческие интересы Объединения или его членов. Цель сайта - информация, а также обратная связь мастеров, художников и их зрителей - равно как и сама общественная организация "Запорожский Колорит"

Громадська організація "Запорізький Колорит" © 2013-2019. Всі права захищено.
Використання будь-яких матеріалів можливо тільки за умови посилання на www.kolorit.zp.ua

Хостинг від uCoz